KORONAWIRUS

 

Szanowni Państwo!

W celu usprawnienia wstępnej kwalifikacji pacjentów, udostępniliśmy ankietę epidemiologiczną w formie elektronicznej, którą można pobrać i wydrukować w domu.

Standardowo ankieta wypełniana jest tuż przy wejściu do Olmed Sp. z o.o., co w znacznym stopniu wydłuża czas pobytu w przychodni, dlatego zachęcamy Państwa do wypełnienia ankiety w domu, w dniu poprzedzającym wizytę i przyniesienie jej ze sobą do przychodni.

 

Przypominamy:

Obecnie funkcjonujemy na postawie zaleceń Min. Zdr., GIS, które zobowiązują nas nadal do przestrzegania zasad sanitarnych, dotyczących zapobiegania zakażeniom wirusem SARS-CoV-2.

  •  Do przychodni zapraszamy na wyznaczoną godzinę z założoną maseczką ochronną. Przy wejściu konieczna jest dezynfekcja rąk i kontrola temperatury ciała.
  • Pacjenci na terenie przychodni zobowiązani są zachować dystans (odległość ok. 2 m od siebie).
  • Uprzejmie prosimy o zastosowanie się do obowiązujących procedur w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo zdrowotne.

Wypełnij ankietę w domu (lub na miejscu)

Nie twórz kolejek - zadbaj o bezpieczeństwo siebie i innych!

⇒⇒⇒⇒⇒⇒Pobierz ankietę

 

 

 

 

 

 

Informacja dla Rodziców pacjentów małoletnich!    

 

Drodzy Rodzice,

W związku z zamknięciem szkół, przedszkoli i żłobków informujemy, że rodzice którzy są zmuszeni wziąć opiekę nad dzieckiem zdrowym nie muszą udawać się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, ponieważ wystarczy, że złożą druk ZUS-15 u swojego pracodawcy! 

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy przysługuje rodzicom lub opiekunom prawnym dzieci, którzy opiekują się dzieckiem poniżej 8 roku życia.

Wzór oświadczenia

Wojewoda małopolski uruchamia specjalną infolinię dla Seniorów

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną wojewoda małopolski Piotr Ćwik uruchomił specjalną infolinię dla Seniorów – z myślą o tych, którzy potrzebują pomocy w tych trudnych chwilach. Dzwoniąc na infolinię, osoby starsze mogą uzyskać rzetelne informacje, zalecenia i wskazówki, jak odnaleźć się w obecnej sytuacji.

Numer telefonu 12 392 11 10 działa od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–17.00.